Samsung RT-45EASW Buzdolabı Soğutma Problemi

uzunarif

Üye
iyi çalışmalar samsung buzdolabım var modeli rt45-easw sorunu üst bölme soğutuyor alt bölme soğutmuyor benim yapabileceğim birşeymi varmı( elektronik teknisyeniyim) yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

No frost dolapların klasik arızasıdır. Formda arama yaptırırsanız, konuyla ilgili en küçük detaylara ulaşabilirsiniz. Dolabınızın fişini çekip, kapılarını açıp 2 gün bekleyerek işe başlayın. Sonra sırasıyla; rezistanslar, termo stop, zamanlayıcı (timer) kontrollerini yapıp, arızalı olan parçayı değiştirmeniz gerekiyor.

No frost dolapların klasik arızasıdır. Formda arama yaptırırsanız, konuyla ilgili en küçük detaylara ulaşabilirsiniz. Dolabınızın fişini çekip, kapılarını açıp 2 gün bekleyerek işe başlayın. Sonra sırasıyla; rezistanslar, termo stop, zamanlayıcı (timer) kontrollerini yapıp, arızalı olan parçayı değiştirmeniz gerekiyor.

ilginize teşekkür ederim dediklerinizi deneyeceğim. iyi çalışmalar.

damper termostat arızalı değiştirmeniz gerekli yanlız yedek parçayı sadece servislerden temin edebilirsiniz.

ersagun40 dediğin ilk uygulamayı yani fişten çekip 2gün beklemeyi denedim ve oldu şu an gayet güzel çalışıyor tekrar ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederim iyi çalışmalar.

ersagun40 dediğin ilk uygulamayı yani fişten çekip 2gün beklemeyi denedim ve oldu şu an gayet güzel çalışıyor tekrar ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederim iyi çalışmalar.
Bir ay süre içinde buzdolabınız ayni sorunu tekrarlarsa buzdolabınızda arızalı parça var anlamına gelir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri