sogutucu arızası

ugurlarola

Üye
çift kapı dolap gaz şarzı yaparken tıkanma oluyo bekliyon açılıyo az çalışıp tektarar tıkanıyo yanı anlamadım gitti kılcal açık kapalı degil vakum 1 saate yakın yapıyom yine aynı azot kullndım yine aynı acaba neden filite degiştim yine olmadı tecrubeli ustalara ihtiyacım var saygılar

sistemde rutubet var rutubet....
kılcal donuyor sistem out.. donan yer eriyor sistem in... kısır döngüdür ....
işin zor...
önce ekovat yağını lomple değiştir sonra sistemin dönüşünü komprosöre bağlamadan sisteme saf amonyağı servis borusunu bir yandan isitıp bir yandan da likit amonyakı tıbbi enjektörle azar azar sisteme ver bunu yaparkende dönüşten çıkan buharı solumamaya bak yoksa akciğerlerinde ciddi yanmalara neden olur nefes alamaz boğulursun.. sistemi 10 dakika böylece çalıştır iyi bir vakumla sistemi temizle vede muhakak ara gaz şarjından sonra tekrar vakum ve gaz şarjı yaparak kurtarabilirsin....

tavzunt denen sıstem tıkanmalarında kullanılan sıstemi acan ve temızleyen sıvılar var yedek parca satan yerlerden bula bılırsın bence onu bı dene ..............
veya r11 denen gaz var sıstem temızlemede kullanılıyor nerde oldugunuzu bılmıyorum ama bunu arastırırsanız ısınıze daha sonrada yarıyıcaktır kolay gelsın ...........

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri