ARÇELİK 5060 NF PROBLEM

Merhaba
Benim de 5060 nf dolabım var, hafta sonu arkasını temizledik ancak motor kısmında ki 3-4 adet soketten birinin çıtığını gördüm, tekrar yerine taktım ama s6 veya s5 arızası veriyor.( tam hatırlayamadım)Soketin karşılığı( erkek olan) diğerlerine göre çok kısa, başkada bir soket yok ve mecburen boş olan o oduğu için ona takmak zorunde kaldım, baştan normaldi ancak bir süre sonra dediğim gibi s6 veya s5 arızası vermeye başladı.Sizden yorumlarınızı bekliyorum.İyi Günler

foto ekleyin detaylı yardımcı olalım

Merhaba,
Öncelikle ilginize teşekkür ederim.Ancak foto yükleyemedim.Sanırım yeni üye olduğum için bir kısıtlama var.Bu arada Arçelik servisi dün geldi ve dolabın ısı bölmelerinde sorun olduğunu ve 300 tl ye onarılabileceğini söyledi.Servisteki arkadaş dolabı eski haline getirdi ve bu sizi biraz idare eder deyip gitti ancak hemen arkalarından s6 uyarısı yine vermeye başladı.Sanırım şıkışan parayı Arçelik çıkaracak.İyi Günler

arkadasım arcelığın sıkısan parayı cıkarmasına gerek yok cok daha basıt sekılde cepınızden para cıkmadan hallede bılırız veya en az halıyle
anlattıgınız olay buyuk ıhtımalle dolabınızda defrost sorunundan kaynaklanıyor bunun ıcın ozel bı servıse basvura bılırsınız ılla servıse yaptırıcam dıye bı mecburıyet yok ya rezıstans hatası ya termık koruyucu yada en kotu ıhtımalle kart arızası ola bılır bunlarda hıcde oyle 300 tl gıdıcek parcalar dııl ...........
eyer ben anlarım her halukarda yaparım dersen dolabın fotosunu ekle sana nasıl yapıcagını tarıf ede bılırız burda amac yardımlasmak
sunuda solıım nasıl olsa bozuk elımde tornavıda tutuyor yapamasamda nasıl olsa 300 tl verıcem dıye dusunursen sansını denemenı ısterım ama elektırıkten anlamıyorsanız hıc kurcalamyın .............

Hayirli işler.5060 bir no frost buzdalabım var.Son iki aydır servis ayarlarini yapmasına rağmen dolap devamlı çalısıyor.Geceleride hiç durmuyor.Servise sorduk ısı ayarlarini yaptık tamam dedi.Başka ne tür bir arızası olabilir? Isının hangi derecede olmasi gerekiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,887
Son üye
ckiplano

Yeni konular

Geri