Bosch non frost buz dolabı buzluk sorunsalı.

Esas kız

Üye
sorun: non frost buzdolabının buzluk kısmının soğumaması.

ev aletlerim teker teker arızalanıyor. şimdi de buzdolabının buzluğunun soğutmadığnı anladım arıza bugün başladı. ne olmuş olabilir. nefret ettim artık. tamir maliyetini de öğrenmek istiyorum aşşağ yukarı. öğrenci olduğum için bütceyi ayarlamalı.

sağolun.

buzdolabın motoru sürekli çalışıpta soğutmuyormu?3-5 saniye çalışıp duruyormu?yoksa iç aydınlatma lambasımı sadece yanıyor.ayrıntılı bilgi verebilirsen daha net cevaplar gelir diye düşünüyorum.

hascel uyarı için teşekkür ederim. buzdolabının buzluk kısmında ışık yok zaten yani öyle bir şeyi yok. sürekli çalışıyor ve soğuk havanın geldiği deliklerden güçlü bi soğuk gelmeyi bırakın yok denecek kadar az bi üfürme geliyor. çalışıp durma diye bir şeyi yok. öyle çalışıyor işte. durmuyor yani.

hascel uyarı için teşekkür ederim. buzdolabının buzluk kısmında ışık yok zaten yani öyle bir şeyi yok. sürekli çalışıyor ve soğuk havanın geldiği deliklerden güçlü bi soğuk gelmeyi bırakın yok denecek kadar az bi üfürme geliyor. çalışıp durma diye bir şeyi yok. öyle çalışıyor işte. durmuyor yani.

sizin yapabileceğiniz tek bir işlem var.buzdolabın fişini çekin.buzdolabın bulunduğu yer sıcaksa 10-12 saat kadar üst ve alt kapıları açık durumda bekletin ondan sonra fişi takın .bu işlemden sonra netice alamazsanız.servis çağırmaktan başka çağreniz yok

bulunduğu yer sıcak olmasının aksine normal ısıda. yani ev biraz soğuk hatta.. deneyeyim yine de. Teşekkür ediyorum..

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri