KÖMÜRLÜ KAYNAK MAKİNALARI

:) Arkadaşlar Eskiden Buzdolaplarının borularını kaynatmak için küçük kömürlü kaynak makinaları vardı. tutamağı kıskaç gibi, bakır boruyu kömür çubuklar arsına alıp ısıtır kaynak yapardık. şimdilerde hala kullanılıyormu onu öğrenmek istedim . ayrıca bu uçlar gelen kabloların birine şase diğernede kaynak elektrodu yapan uçları bağlasak, elektrik kaynağıda yaparmı. yada tersden sorayım. küçük elektrik kaynak makinalarına kablo uclarına kömür kaynak makinasının tutamağını yapsak kömürlü hale çevirsek aynı işi görürmü bilmem anlatabildimmi. ilgilenen arkadaşlara ve tüm zyaretçilere selam olsun işlerinizde üstün başarılar. ;)

Bende hala kömürlü kaynak makinesi var. oksijen tüpleri bittiğinde acil durumlarda çıkartıp kullanıyorum. Dediğiniz kaynak makinesini bu şekilde kullanılabileceğini zannetmiyorum. her ne olursa olsun üretilen bir şeyi amacı dışında kullanmak mutlak sakınca yaratıcaktır

selam ben bakır boru kaynak makinası diyoruz biz ona üretimini hala yapıyoruz normal kaynak makinasının amperi çok yüksektir ve yakarsınız boruyu yani randuman alamassınız izmaksankaynak.com ürünler orada

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri