Step 7 Microwin 5.5 S7300 ' Licence Key Not Found ' Hatası

Öncelikle iyi günler..S7300 Simatic Manager kurdum..İlk kurduğumda program sorunsuz açıldı fakat bilgisayarı kapatıp açtığımda

'' No valid licence key found.
The application will be closed''

hatası veriyor ve program açılmıyor..İnternette çözümünü aradım fakat sağlıklı bi çözüm yolu bulamadım..Sorunun çözümünü bilen veya aynı hatayla karşılaşmış birisi yardımcı olabilirse sevinirim..

Şimdiden teşekkürler..

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bende de aynı sorun var ne yapmalıyız bilen arkadaşlar yardım edebilirmi

bende de aynı sorun var ne yapmalıyız bilen arkadaşlar yardım edebilirmi

Bilgisayara format attım tekrar kurdum şimdilik sorun yok..Sanırım bu genel bi sorun bi kaç arkadaşımda karşılaşmıştı böyle bi sorunla..Format kesin çözüm demiyorum fakat imkanınız varsa bi deneyin..

formttan önce geçmiş beck-up noktalarını deneyebilirsiniz.

Hocam senin lisans anahtarın yok yeni bir lisans satın almalısın.

Bende kurdum. İlk günler sorun yoktu. Ama sonraları hiç açılmıyor. İkona tıklıyorum. Açılırmış gibi oluyor. Açılmıyor. Hatada vermiyor. Yeniden kurmamada izin vermiyor. Format çözüm ama format atamam. Geri yükleme noktasıda seçmemişim bu win7 de. Bir çözümü var mı???

Bende kurdum. İlk günler sorun yoktu. Ama sonraları hiç açılmıyor. İkona tıklıyorum. Açılırmış gibi oluyor. Açılmıyor. Hatada vermiyor. Yeniden kurmamada izin vermiyor. Format çözüm ama format atamam. Geri yükleme noktasıda seçmemişim bu win7 de. Bir çözümü var mı???

Yeniden kurmama izin vermiyor dediğinizi anlamadım nasıl yani ? Programımı kaldırmıyor veya başka bi sorun mu ? Eğer programı kaldırmıyorsa RevoUninstallerPro Programını kullanarak kaldırmayı deneyin..

Selam arkadaslar ayni sorun bendede var.
Bende ki program 2006 yapmis oldugum kursda Student STep7 V5.4 programini 1 sene gecerli olarak verdiler. ama lizenz keyler Disketde üzerinde bu disketi internetcafede usb ey aktarmak isterken kendiligindenformatladi ve sifreleri sildi.ama mumaralar Disketin üzerinde yaziyor.Bu sifreleri nasil girebilirim veya baska yöntem Programi yükledim ama lizenz key istedigi icin acmiyor.Lütfen yardim
selamlar avusturyadan

Selam arkadaslar ayni sorun bendede var.
Bende ki program 2006 yapmis oldugum kursda Student STep7 V5.4 programini 1 sene gecerli olarak verdiler. ama lizenz keyler Disketde üzerinde bu disketi internetcafede usb ey aktarmak isterken kendiligindenformatladi ve sifreleri sildi.ama mumaralar Disketin üzerinde yaziyor.Bu sifreleri nasil girebilirim veya baska yöntem Programi yükledim ama lizenz key istedigi icin acmiyor.Lütfen yardim
selamlar avusturyadan

Mesaj sayım az olduğu için burdan cevap vereyim

Lisans key sorunu çok karşılaşılan bir sorun..Ben format attıktan sonra düzeldi ama garantisi yok tabiki eğer imkanın varsa bi format atmayı deneyebilirsiniz..

2. Sorun için ise benimde pek bi bilgim yok gittiğim kurstan biraz aklımda bişeyler kaldı.Temel seviyede bir sorunuz olursa yardımcı olmak isterim..

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri