MicroWin Kurulum Problemi Yardım

must00

Üye
İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate Xp Mode

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Windows 7 microwini desteklemiyor.Biz denedik kuruldu ama bu seferde başka sorunlar doğurdu.Yani anlıyacağın siemens s7 1200 prim verme aşamasına girdi s7 200 leri gözden çıkartmış durumda.Biz sorunu xp ye geçerek çözdük.

Windows 7 Xp modda Masaüstü bilgisayarımda sorunsuz çalışıyor yenı aldıgın laptopta böyle bir sıkıntı cıktı. Yani xp yapmaktan başka care yok mu:confused:

Valla yap kurtul

arkadalar windows 7 ye microwin i kurmayı başardım.

ilk önce setup menüsüne sağ tuş tılayın uyumluluk menüsüne girin "win xp sp2" yi seçin ve kurulumu gerçekleştirin.
muhtemelen çalışacaktır.
eğer masa üstüne gelen kısayol çalışmaz sa ikona sağ tuş tılayın ve gene "win xp sp2" yi seçin kesin çalışacaktır.
ben de çok uğraştım bu yöntemi buldum gayet güzel bir şekilde kullanıyorum.
herkese iyi çalışmalar.

Window 7 de kurmam için microwin sp8 kullanman lazım bir de işletim sistemin windows 7 32 bit ultimate veya professional olması lazım bunların dışındaki sürümlerde çalışmıyor ben windows 7 32 bit ultimate kullanıyorum microwin sp8 yüklü normal çalışıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri