stereo jack takınca acılma sistemi

bodos1978

Üye
Arkadaşlar kolay gelsin danışmak istediğim bir konu var 3.5 stereo jack ı taktığımda devreye girecek bir siseme ihtiyacım var kısaca acma kapama dugmesi yerine ses jackını takınca calıssın istediğim bir minik amfim var 4.5 v 5 watt kadar. Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.

3.5mm 4- Kutup Audio Jack Soket - Alibaba.com'daki 3.5mm 4- Kutup Audio Jack Soket Üreticiler, Tedarikçiler ve İhracatçılar

4 kutuplu 3.5mm audio jack ile yapabilirsin.

soketin uç kısmını besleme olarak,diğer bağlantıları standart (L-R) bağlayabilirsin.

Cevap için cok teşekkür ederim bu aklıma geldi de stereo jackı giriş ve cıkışını bozmak istemiyorum eskiden boyle calısan radyolar vardı minnacık stereo jackı taktımı devreye giriyodu sanırım şase lerde bir oynama yapılıyodu ama unuttum işte :)

Cevap için cok teşekkür ederim bu aklıma geldi de stereo jackı giriş ve cıkışını bozmak istemiyorum eskiden boyle calısan radyolar vardı minnacık stereo jackı taktımı devreye giriyodu sanırım şase lerde bir oynama yapılıyodu ama unuttum işte :)

kendi orjinal soketinizden çıkış alıp resimdeki soketle dönüştürücü kablo yapabilirsiniz.sadece bir fikir.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri