JBL gt5-a604 amfi arızası

mctiko

Üye
merhaba elimde jbl gt5-a604 amfi var bu amfiyi evimde adaptör le çalıştırıp kullanıyorum hiç bi sorun yoktu kapattım ve işime baktım ertesi gün tekrar açmak istedim fakat üzerindeki ısık yanar yanmaz söndü tekrar denedim sonuç aynı sigortalarına baktım ( 2 adet 20 amp ) bi sorun yok sağlam lar hoparlör bağlantısını söktüm pc den giden ses kablosunu söküp denedim sonuç yine aynı bi yerde herhangi bi kısa devre var zannediyorum ama sigortaların sağlam olması beni düşündürüyor

beslemeyi ampli'den ayırın,önce beslemenin çıkışlarını ölçün voltaj çıkıyormu?çıkıyorsa tekrar bağlayıp tekrar ölçün, voltaj düşüyormu?arızanın beslemeden mi ampli'den mi olduğunu tespit etmiş olursunuz.

elimde şu an avo metre yok şu şekilde denedim elimde 2 adet güç kaynağı var 2 sinide denedim sonuç aynı yetmedi eski bi pc power ım var onunla denedim 12v 20amp sonuç yine aynı amfi çok kullanımladı toplasanız 3 saat çalışmadı 0 almıştım askerlik eğlencemi yaptım kutuladım kaldırdım askerden geldim tekrar kurdum kurduğum gün 30 dk kadar kullandım ertesi gün bu sorunla karşılaştım bu arada kullanım biter bitmez fişini çekiyodum güç altında kalmıyodu

elimde şu an avo metre yok şu şekilde denedim elimde 2 adet güç kaynağı var 2 sinide denedim sonuç aynı yetmedi eski bi pc power ım var onunla denedim 12v 20amp sonuç yine aynı amfi çok kullanımladı toplasanız 3 saat çalışmadı 0 almıştım askerlik eğlencemi yaptım kutuladım kaldırdım askerden geldim tekrar kurdum kurduğum gün 30 dk kadar kullandım ertesi gün bu sorunla karşılaştım bu arada kullanım biter bitmez fişini çekiyodum güç altında kalmıyodu

konuya tam hakim değilseniz ve teknik ekipmanınız yoksa en garanti yolu işi uzmanına teslim etmektir.iyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri