Anfi adaptörü

Arkadaslar evde kullanacağım roadstar rda 4060 2400 watt anfi.jbl 1000 w bass .pioneer 200+200 iki adet kolon ve oto teyp var buna kac amper adaptör almalıyım. Acil yardim Teşekkürler.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Arkadaslar evde kullanacağım roadstar rda 4060 2400 watt anfi.jbl 1000 w bass .pioneer 200+200 iki adet kolon ve oto teyp var buna kac amper adaptör almalıyım. Acil yardim Teşekkürler.

otomobil için üretilmiş ses sistemlerinin evde kullanılması pek tavsiye edilmez.ne sesi açabilirsin nede sağlıklı uygun besleme bulabilirsin.attığınız taş ile ürküttüğünüz kuşa değmez.elinizdeki sistemi satıp,ev tipi hi-fi cihazlara bakmalısınız.

Arkadaslar yorumlar icin Teşekkürler. Ama ben kurmak istiyorum tesisat hazır.bilen varsa adaptör icin bilgisi olan varsa lutfen cevap verirseniz sevinirim

30Amper 12ile 14.4volt arası bir güç kaynağı işini görür.
Güç kaynağında aşırı akım koruması olmalıdır.
Böyle kalitesiz sistemleri eve kurmanızı tavsiye etmem.
Hi-fi sistemlere yönelmenizi tavsiye ederim.

Cevap icin tsk.tesisat arabadaydi söktüm.gecici bir sureyle evde kullanmayı düşünüyorum. 30 amp.yetmez diyenler oldu ama bilgileriniz benim icin onemli

düşük volümde 30a teyp ve ampli için yeterli,ancak uzun süreli yüksek volümlerde besleme yetersiz kalacak,ya besleme ya çıkışlar yanacaktır.son ihtimal 2 adet 30a paralel kullanacaksınız.

Teşekkürler cevap icin 40 amp led adaptörü alsam isimi görür mü.

100amper al garanti olsun.
Ben 30A evde çok yüksek sesli inleyemessiniz diye söyledim dikkat ederseniz aşırı akım koruması olsn dedim 10amper bile kullansanız aşırı akım koruması olduğundan sesi belli mitardan fazla açınca korumaya geçicektir.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri