jbl 75.4 oto amfisi nasıldır??

merhaba arkadaşlar aracımın ses sistemini biraz daha iyileştirmek istiyorum ve sistemi değiştiriyorum ve amfi olarak jbl marka 75.4 modelli bir anfiyi öneren çok kişi oldu ama ben fazla güvenemedim bu söyleyenlere fiyat sormak için bir tane dükkana gittim bu amfiyi sorduğumda adam baa motor sesini çekiyor boşver dedi ama ben adamın dediğine inanmadim çünkü adamin vitrininde hiç jbl marka malzeme yoktu sizden isteğim bu amfinin iyi olup olmadığı konusunda yardımcı olmanız

bu gune kadar jbl alıpda memnum değilim diyen birisini ben duymadım hep montaj kaynaklı sorunlar
motor sesi alıyor demeside tamamen montajdan kaynaklı bir sorun teyp çıkışındaki rca kabloları adisinden veya geçmemesi gereken yerden geçirirse yapar usta bir montajcı gerekli ayarları yaptıktan sonra bir sıkıntı olmaz zira ülkemizde çok tutulan bir model

servis manuel ekliyorum inceleyebilirsin

http://www.jbl.com/resources/Brands...nts/en-US/ServiceManual/GTO75.4-75.4II sm.pdf

korkmaz_design arkadaşa katılıyorum.Ben oto sistemleriyle ilgilenmiyorum ama motor sesi alması tamamiyle montaj kaynaklı olacaktır.Benim birkaç arkadaşım kullanıyor gayet memnunlar.

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri