DVD ve MP3 Dosyalarını DVD okuyucudan nasıl alabilirim

rahimcan01

Üye
Merhaba

Bilgisayar DVD sürücüsünün okuduğu video ve ses dosyalarını anfiye gönderme gibi bir düşüncem var ama nereden başlayacağımı ve hangi yolları izleyeceğimi bilmiyorum .

Bu iş için bir entegre varmı ? yoksa ne yapmam gerekiyor .

Yardımcı olursanız sevinirim .

dosyaların formatı ve çözünürlükleri önemli.dvd ler her türlü format daki dosyaları desteklemiyor.cd veya usb bellek ile denediğinizde okumuyorsa çevirici programlar ile yeniden (mp4 to mp3 gibi) kayıt yapmalısınız.özellikle orginal markalı dvd ler orginal cd ve dvd haricinde cd okumayabilir.

Sanirim ben soruyu yanlis sordum . Calisan dvd icindeki datayi kendi yaptigim anfiye gndermek istyorum . Bunuda

Pc den degil direk dvd den okuyarak . Yani muzlj setlerindeki gbi cd yi tak calsin pc ye ihtyac olmadan

Sanirim ben soruyu yanlis sordum . Calisan dvd icindeki datayi kendi yaptigim anfiye gndermek istyorum . Bunuda

Pc den degil direk dvd den okuyarak . Yani muzlj setlerindeki gbi cd yi tak calsin pc ye ihtyac olmadan

tabiki. dvd player cd yi okuduktan sonra problem yok.dvd player'in audio çıkışlarını amplikatöre girmeniz yeterli.yaptığınız amplikatörün preampli ve ton kontrol devresi vardır diye düşünerek yazdım.kolay gelsin.

Pardon tekrar anlatamadım . Soruyu düzeltiyorum . Aşağıdaki resimdeki cd ram deki müzik doyalarını anfiye nasıl bir düzenek ile gönderebilirim .

hitachi_dvdramdrive300.gif

Eski dvd plaer kartına sahib olmanız gerek yapmanız zor art yüksek maliyetli

sayın rahimcan deveye hendek atlatmanıza ne gerek var 15 tl ye bir mp3 player alın atın içine müzikleri baglayın kulaklık jakını amfiye olsun bitsin....

Mantikli . Tebrik ediyorum seni :))

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri