Proteus STK-TDA

i.ekmekci

Üye
Merhaba.
Bir amfi devresi tasarlamak istiyorum.Kullanacağım devrelere karar verdim
protusta baskı devresını gerceklestırıp reel ortamda devreyı kuracagım.Fakat
proteus kütüphanesinde STK ve TDA cinsinde entegreler bulunmuyor.Bu benim kütüphanemden dolayımı yani ben bu kullandıgım entegrelerı nasıl cızıcem.Bilgisi olan lütfen yardımcı olabilirmi

Proteusta şekli çiz son, mouse nin sol tuşu ile seç, mousenin sağ tuşuna tıkla 'make package' de ordan kaydetmiş olursun.
Size tavsiyem entegrenin datasheetini açın orda bacak aralıkları yazar çiziminizi ona göre yaparsanız.

Proteusta şekli çiz son, mouse nin sol tuşu ile seç, mousenin sağ tuşuna tıkla 'make package' de ordan kaydetmiş olursun.
Size tavsiyem entegrenin datasheetini açın orda bacak aralıkları yazar çiziminizi ona göre yaparsanız.

"Proteusta şekli çiz son, mouse nin sol tuşu ile seç, mousenin sağ tuşuna tikla make package de oradan kaydetmiş olursun" kismini açabilir misiniz ? Proteus üzerinden eleman yaratmayi arastirmalarima rağmen bulamadim. TDA amfilerini yaparken ben de sıkıntı çekmistim. Yardimci olursaniz sevinirim.

Nerede sorun yaşadığınızı anlayamadım.

Eleman yaratmayı sormuştum, ama yardımcı bir kitap sayesinde öğrendim. Yine de teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri