bas konuş mikrofon acil yardımmm

Merhaba herkese.Elimde üç adet bas konuş mikrofon var kablosunu kesip baktığımda 4 adet tel çıktı yani kablo.Normal dinamik mikrofonlarda 2 kablo var ama bu switchli olduğu için 4 adet var ve ben bu mikrofonu hoparlöre bağlıycam yani ses alıcam.2 sorum olacak 1. anfi devresi kullanmalı mıyım hangisini kullanmalıyım 2. olarak diyelim ki devreyi bulduk bu mikrofonun 4 ucunu ne yapıcam .Tasarlamam gerekiyor umarım yardım edersnz :eek:

Merhaba herkese.Elimde üç adet bas konuş mikrofon var kablosunu kesip baktığımda 4 adet tel çıktı yani kablo.Normal dinamik mikrofonlarda 2 kablo var ama bu switchli olduğu için 4 adet var ve ben bu mikrofonu hoparlöre bağlıycam yani ses alıcam.2 sorum olacak 1. anfi devresi kullanmalı mıyım hangisini kullanmalıyım 2. olarak diyelim ki devreyi bulduk bu mikrofonun 4 ucunu ne yapıcam .Tasarlamam gerekiyor umarım yardım edersnz :eek:

konuyu karmaşık sormuşsun.bas konuş 2 anahtarlama 2 si mic.mic. neden hop bağlamak istiyorsun.soruların açık açık yazarsan iyi olur.olayı sen görüyorsun ama bizler görmüyoruz. sen anlatırsan görürüz

Ben yazından sadece surayı anladım "1. anfi devresi kullanmalı mıyım hangisini kullanmalıyım" evet anfi kullanman gerek,hangisini kullanmak istiyorsan onu kullan.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri