Ev için ideal bir ses sistemi devresi lazım

EAGLE_TEAM

Üye
arkadaşlar 2 adet pionner koaksiyel hoparlör ve boschmann bass kullanıcam yardımcı olurmusunuz

001010310.jpg
Bass bu

oneer-TS-A6975S-2013-MODEL-HOPARLOR-GF__74400839_0.jpg
koaksiyelde bu

lütfen yardımcı olun

hoparlör bilgilerini verirsen yardım alman kolaylaşır.saygılar

ne gibi bir yardım istıyosun baglantımı yapcaksın elınde sadece hoparlor ve bas ın mı var teyp varmı bı cok sey lazım

arkadaşlar 2 adet pionner koaksiyel hoparlör ve boschmann bass kullanıcam yardımcı olurmusunuz

001010310.jpg
Bass bu

oneer-TS-A6975S-2013-MODEL-HOPARLOR-GF__74400839_0.jpg
koaksiyelde bu

lütfen yardımcı olun

Merhaba.ne yapmak istediğiniz hakkında pek detay vermemişsiniz.evde tv'den ses alacak iseniz çıplak hoparlörler ile ses sistemi imalatına girmek oldukça maliyetli ve meşakatli bir iştir.bu konuda bilgi ve beceriniz yoksa ciddi yardım almanız gerekecektir.bir çok insan, evde ihtiyacı olmadığı halde ve açamayacağı seviyelerdeki güçlere sahip cihazları yapmak isterler.sesi açamadıktan sonra 300-500w lık ses sistemine neden ihtiyacımız olsun.öncelikle ihtiyaçlarınızı doğru belirleyin.makul ve kabul edilebilir seçenekleri düşünün.önemli olan yüksek güçlü, devasa sistemler kurmak değil,ihtiyacınız olanı tercih etmeniz olmalıdır.evinizin şekli ve büyüklüğü size fikir vermeli ve bütçenize uymalıdır.ayrıca oto ses sistemleri evde kullanımına pek uygun değildir.elinizdeki malzemeleri satıp hazır sistemleri tercih etmenizi tavsiye ederim.size de diğer arkadaşlara tavsiye ettiğim link'i incelemenizi öneririm.kafanızdaki fikir farklı ise ne yapmak istediğinizi açıklarsanız yardımcı olmaya çalışayım.kolay gelsin.

Logitech S220 2+1 Speaker (9980-000144) - Bilgisayar - Hepsiburada.com

ses açmama gibi bir problemim yok ben bunları kullanarak ses sistemi yapmak istiyorum 2+1 tarzında bişi diil

ses açmama gibi bir problemim yok ben bunları kullanarak ses sistemi yapmak istiyorum 2+1 tarzında bişi diil

1 Adet stereo amplikatör devresi (hoparlörlerin omajına ve wat'ına uygun)
1 Adet mono amplikatör devresi (subbass için)
1 Adet besleme (ihtiyaca göre trafolu veya smps güç kaynağı)
1 Adet stereo ton kontrol devresi
1 Adet subbass crosower devresi
1 Adet metal kasa
3 Adet hoparlör için ahşap kasa
Bol miktarda mesleki bilgi ve beceri.kolay gelsin.elinizdeki malzemelerle yapacağınız sistem de 2+1 tarzında bişi olacak.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri