Subwoofer filtre isteyenlere buyrun...

erman83

Üye
Arkadaşlar ben bizzat denedim ve memnun kaldım. Basit ama iş görüyor. lyt dosyası yok photoshop unuzu konuşturacaksınız. amfiden önce bağlayın. sorusu olan varsa buyrun. 12V bu arada.

khr4p.png

kardeş bunu hangi subwooferda denedin?? acaba 130w 4 ohm sub var kendi yapımım bide kabini var tda7377 ilede anfisi var 30w lık bağlasam sonuç alırmıyım.şimdiden teşekkürler

İyi akşamlar kardeşim. sistemine uygun denemelisin...
10 Tl civarında tutuyor maliyeti. Ben de 30 Watt anfide çalıştırıyırum. Ben de şirket aracı var, sistem yüklemek yasak. Ufak bi subwoofer alıp şoför koltuğunun altına koydum. Çakmaklığa taktım. Çok memnunum.

Son düzenleme:
teşşekürler kardeşim.bide entegre kolay bulunan bişeymi.ankaradayımda konya sokağa gitmesi zor oluyor bizim burdada 1 tane var elektronikçi ondada olurmu olmazmı bilmem.entegre bulursam gerisi bende var zaten ama entegre iş.

bi sorum daha olucak kusura bakma.acaba devredeki j1 j1 araya kablomu atıyoruz??

Entegreyi ben de konya sokaktan aldım. kolay bulunuyor. Ama entegre sokaetini unutma!... İkinci soruya cevap ise evet j1 j1 arası kablo atıyoruz. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
çok teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri