>>>TDA 7294 100 watt Minicik<<<

TDA 7294 bilindiği üzere 100 watt verebilen entegredir yapan arkadaşlar bilirler gücünü,devre alıntı çalıntı değildir bizzat bana aittir ve tarafımca denenmiştir 3. versiyonu denenmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır besleme olarak max simetrik 40 volt verin ideal olarak 2x24Volt 120 - 150 watt trafo kullanırsanız çok güzel verim alırsınız entegreyi mutlaka büyük soğutucuya bağlanmanız gerekiyor entegrenin kalitesi güzel ve distorsiyonu azdır
Yapıcak arkadaşlara kolay gelsin
w1toxw.jpg

Paylaşılan Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

Gerçekten güzel çalışma ellerinize sağlık. 7294'ün köprülenmiş halini de paylaşırsanız daha güzel olur :)

kardeş maLzeme Litesi verir misin üstünde yazıyo ama pek anLayamdım bi Liste yazarsan sana zahmet bide kondansatörLerin kaç voLt oLacağını yazarsan sevinirim

Devre güzel fakat devre elmanları birbirine deyiyor deymemesi lazım her bir arada boşluk olması lazım DEVREMİZDE ENTEGRE YÜKSEK SEVİYELİ ve yaydığı ısıda yüksek olacaktır...

Devre güzel fakat devre elmanları birbirine deyiyor deymemesi lazım her bir arada boşluk olması lazım DEVREMİZDE ENTEGRE YÜKSEK SEVİYELİ ve yaydığı ısıda yüksek olacaktır...
devrenin areste çizilmişini verebiLir misiniz

inanmak güç ama datasheet ine baktım 70 watt rms çıkış verebiliyormuş yaw koskoca transistörlerin yaptığı işi nasıl yapıyor bu meret :)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri