bass sesisini kalbimde hissetmek istiyorum

ak-rap

Üye
TWEETER 1'' X1
WOORER 6,5''X1
OUTPUT POWER: 50WX2
FREQUENCE RESPONSE: 45HZ-20KHZ
İMPEDANCE 4
S/N: 73 DB
THD ( DISTORTION ) <0,1%

ARKADAŞLAR BEN BU DEGERLERİN NE OLDUGUNU BİLMİYORUM BÖYLE Bİ SES SİSTEMİ VAR ELİMDE
BİDE 600 W LIK Bİ buffer var acaba ben bu sisteme bu buffer ı taksam bi sorunlar karsılaşırmıyım ve ne gibi bi sorunla karşılaşırım
cvplarınızı bekliyorum şimdiden tşkler

6,5'' WOORER yerine dediğin 600w lik WOORER takabilirsin ama verim alamassın.WOORER için crossover ve anfi yapman gerekir.

peki usta verim ala bilmem için daha küçüt vat la calışan bi subbuffer taksam ama korkuyorum anfisi yanar die
önerilere acıgım ama takacagım subbufferdan sadce bass sesi almak istiyorum bunun içinde süzücü kullanmayı düşünüyorum
bu konura yabancıyım ve yardımlarınızı bekliyorum ve süzücü kullanabilirmiyim

En iyi verimi kendi wooferi ile alırsınız.

50 Watt çıkış gücü ile pek randıman alamazsınız.120 ila 150 Watt bir anfi dinleyin veya deneyin.Tabii 2x150 Watt.Kolay gelsin.

peki usta verim ala bilmem için daha küçüt vat la calışan bi subbuffer taksam ama korkuyorum anfisi yanar die
önerilere acıgım ama takacagım subbufferdan sadce bass sesi almak istiyorum bunun içinde süzücü kullanmayı düşünüyorum
bu konura yabancıyım ve yardımlarınızı bekliyorum ve süzücü kullanabilirmiyim
alay123 usta böyle bi düşüncem var bu sistem için için önerilerinizi alabilirmiyim

En iyi verimi kendi wooferi ile alırsınız.
Sisteminizin bir resmini çekip koyabilirmisiniz?
Siz fazladan birşeyler takmak istiyorsanız o zaman devre yapmanız gerekmektedir.
Zaten sistemdeki hoparlörün değerleri anfi ile benzer özelliktedir siz oraya daha güçlü ve kaliteli bir hop. taksanız bile alıcağınız ses orjinal hop.undan çok daha iyi olmuyacaktır.Bu yüzden boşuna olan bir şeyi değiştirmek yerine güçlü kaliteli bir woffer,woffer ile orantılı bir anfi yapmalısınız tabi crossover ve preamp da gerekli.
Ayrıca bu yapıcağınız devre elinizdeki sistem ile ne kadar ortanlı bir ses verir orasıda muamma.
En mantıklısı kaliteli ve güçlü bir sistem almak.İlla bass çok yüksek olsun diyorsanız sistemi baştan sona siz kendiniz tasarlayıp yapmalısınız veya yaptırmalısınız.

benden sana tavsiye hic kafana takma git wooferini bagla hic bir sorun olmaz tabi kısa devre yaptırmadıkca. ben kendim evde 400w subwoofer'ımı 2.1 phillips ses sitemimle kullanıyorum yaklasık 3-4 kat fazla bass ses alıyorum. önceden de pioner marka 650w subwooferimi vester marka 7.1 in 75w olan subbass cıkısına baglıyordum 2sindede sorun olmadı. kısa devre yaparsan entegreler gümler haberin olsun

Arkadaşım bence o sistemi hiç bozma illa çok bass istiyorsan ayrı bir ses sistemi kurmalısın

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri