elimdeki tda2050 enteğre ile anfi yapmak istiyorum baskı devresini bulamadım yardım

arkadaşlar elimdeki tda2050 entegre ile anfi yapmak istiyorum fakat baskı devresini net olarak bulamadım elinde olan arkadaşlara rica olunur varsa bi yardımcı olun tek entekrelide olur birden fazla entegreli bakı devreside olıur

neden başkasının yapmasını beklıyorsunkı al elıne edink kalemı pdf ıne bakarak yolları çiz dahada kolayı uzay montaji yap kendın yaparsan tecrube kazanırsın yınede hazır istıyorum ben bu mesleğı yapmak ıstemıyorum dıyorsan bır ara çızıp gondereyım tavsiyem kendı projenı kendın çizmekten yana kolay gelsın:)

dediğin çok doğru kardeş de öyle bi kaç çizim proğramına baktım internettten bazıları bozuk bazıları hoşuma gitmedi varsa bi link atarmısın bi kardeş çok makbule geçer çok yardımçı olmuş olursun ya bide diomya hemen herşeye ulaşamıyorum kardeş köyde oturuyorum bu baskı devre olayına ulaşmadan önçe inanınmı eski devre üstündeki parçaları söküp odevreleri zımparalayıp kaplularla yapıodum devreyi hiç baskı devreyle uğraşamadım diorumya devrelerde kullandığım parçalar bile hep söktüklerim işte şimdi bakı devreye soyundum varşa proğram link çok makbule geçersin yinede cevap yazdığın için çok saol

rer.png

Devreyi denemedim ama kullananlar var.

işinine yaradıysa ne mutlu bana.

3 tda entegresiyle yapılan bi anfi devresi vardı aynı zamanda bu devre 4+ 1 lerdede kullanılıo odaha güzelde herhalde onun baskı devresini kendim çizmek zorunda kalacam
ama senin verdiğin baskı devresi işime yaradı onun üzerinde pc ile oynayıp hazır hale getirdim çok saol
hımm şimdiden bütün ste üyelerinin bayramını kutlarım

ads_z.png

valla denemedim ona göre.

süper çok saol bende hergün işten geldikçe çizmeye çalışıodum çok saol işime yarar senin uğraşman yeter çok saol çok yardımçı oldun bu sırada bayramın kutlu olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri