2+1 Ses Sistemi Yapımı Hakkında Yardım

viper75

Üye
Foruma yeni katıldım gerçekten güzel bir forum yardım istediğim konuya gelince elimde bozuk bir 2+1 ses sistemi kutusu ve hoparlörleri var ahşaptan bunun içine elimde bulunan 16v 2a çıkışa sahip smps adaptörle bir devre yapmak istiyorum amaç kendim bir şeyler yapmak yoksa ses sistemim var yardımlarınızı bekliyorum malsef çizim yapamıyorum proteusta elimde trafo yok bu smps ile uygun bass ve tiz filitreli bir 2+1 devresi önerirseniz sevinirim

evet lütfenben 13 v bir trafoyla 2+1 uygun maliyetli bişiy istiyorum

Araştırma yaptım ve bir kaç entegre buldum bunların devreleri internete mevcut
Tea2025b 2X2,5w 4ohm hop çıkış vermekte ucuz ve uydular için kullanılabilir
bass içinde aynısından köprü bağlanıp 5w alınabilir yada tda2003 yeterli olabilir 10w çıkış gücü var yapıcak arkadaşlar kabiln ve varsa uydu wattlarını yazarsa ona göre devreler önerebilrim suan baya alternatifim var

iyi günler...elktrk elktrnk müh. örencisiyim ben...ödev olarak ses sistemi tasarlamam gerekiyor...ancak konuya ilişkiv bilgim çok çok az...40w lık bi sub ve yaklaşık 20 şer w lık 2 uydu yapabilirmiyim...yardımcı olursanız çok sevinirim...

tabiki yapabilirsiniz tda 2052 bass için uydular için tda2040 kullanarak 20w*2 + 60w bass gücü elde edebilirsiniz bunlar yapımı basit olan entegreler daha zor olan devrelerde mevcut forumda bir çok şema var eğer yapamazsanız yazın yardımcı olmaya çalışırım

5+1 ses sistemi elektronik devresi olan varsa mesajınızı bekliyorum saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri