En Ucuz İnternet Hangisi?

ilhano1978

Üye
Selam arkadaşlar ..

Bildiğiniz üzere ttnetin adsl aboneliğinden faydalanabilmek için evde birde ev telefonu olmak zorunda..ve her ay 27 tl yetmezmiş gibi 12tl sabit ücret ..oldukça tuzlu olmaya başladı..şu an en ucuz internete çıkmanın yolu nedir sizce.. Fikirlerinizi bekliyorum.

en ucuz internet ortaklaşa alınan internet 49tl / kişi sayısı

ADSL için telefon zorunluluğu yok diye biliyorum.Yanlış hatırlamıyorsam dava konusu olmuştu.

bu sene kalkmış olucak sanırım telefon zorunluluğu

ttnette sabıt fatura en düşük 19a cekılmıs .. bırde 49 tl sınırsız ınternetı eklersek alsana 70 epey bır mıktar tutuyor..

adsl de telefon zorunlulugu yok mu İ?

tr escape arkadaşımızında belirttiği gibi en ucuzu ortaklaşa kullanım.Telekom hattı üzerinden adsl hizmeti veren tüm firmaların fiyatları aynı.Yalın adsl kullanmak istiyorsan alternatif olarak 3G hizmeti veren GSM operatörlerinide seçebilirsin ama bağlantıda yaşayacağın sorunlar seni canından bezdirir.Ben 1 sene önce çift fatura ödememek için connect kartı tercih ettim sözüm ona 3G hizmeti başlayınca son sürat internet ile fark atacaktım ama nerde o hizmet.Bağlantıdaki kopukluklar bulunduğum semtte henüz altyapının hazır olmaması v.b problemler.

en ucuz internet kotasını senin doldurduğun parasını başkasının verdiği internet......

arkadaşım sabit telefonsuz internet bağlanıyor artık smile adsl 19 tl 4gb abone paketi var en ucuz şuan bana göre

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri