Birkaç soru cevap

slm arkadaşlar benim sizlere bir kaç sorum olacaktı ben geçenlerde bilgisayara format attırdım xp sp3 ü yüklettirdim bilg. bundan önce xp professıonal vardı şimdi bilg.kasmaya başladı acaba bu sp3 den mi kaynaklanıyor birde mesela video izlerken donma yapmaya başladı bekliyorum fakat yanıt alamıyorum birde dün akşam donma yaptı bende bilg. kapadım açarken bana ''pxe -mofe exıtın pxe found ''birde ''operatın systm not found ''şeklinde bi ekran geldi bayağı bekeldim bilg. açılmadı bende kapatıp tekrar açtım o zaman açıldı acaba bunlar ne anlam taşıyor ben bu durumda ne yapmalıyım tavsiye ve önerilerizi bekliyorum birde benim şarj aleti yatağı bozuldu bundan dolayı gidip geliyor bunun bana zararlrı ne olur cevaplarınızı bekliyorum ve sizlere şimdiden teşekkür ederim

pil takılı ıse pılı bı zamn sonra bozabılır sp3 u yuklettıysenız sp2 ye gore daha cok ram harcadıgı kesın ama codec programlarınız yuklu degıl acemega codec yuklarsenız bır cok sıtede mevcut google dan bakınız onerım sarj aletını en kısa zamanda yaptırın bılgısayarınıza zarargelmesın ram takvıyesı de ıyı olur :)

vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim ancak mesela sp3 ü program ekle kaldırı kullanarak sp2ye geçiş yapabilirmiyim en azından ram harcamasını düşürmek için acaba olur mu yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim bu arada bilg. da gom player vlc player var bunları kullanıyorum

orjinal service pack 3 lü xp yükletmişseniz 2 ye dönemezsiniz.k-lite 4.0 mega codec pack yükleyin ayrıca video sorunu için.ram iniz 1 gb ve üstü olduğu halde bilgisayar kasıyorsa bilgisayarı yenileme vaktiniz gelmiş olabilir.Ayrıca donanım menüsünden de kontrol edin yüklenmemiş driver olabilir.

vermiş olduğunuz yanıt için teşekkür ederim söylemiş olduğunuz konulara bir göz atarım

sureklı pıl takılı calısma oncelıkle.Sebeke baglı oldun zamanlar pılını cıkar bılgısayarın.Bende format atıp sp-3 yukledım.Performansında gozle gorulur bır dusus oldugu kesın.Bır daha format attıgımda sp_2 yukleyecegım :((( Bu arada eger sp-3 vısta gorunumlu versıyobu ıse o daha kasıyor bılgısayarı.

pxe ise bilgisayarını ağ üzerinden çalışmaya çabaladığını gösterir bu hata genelde first ve second boot device yani hdd veya cd-rom bulamadığı zaman ordan açılmaya çalıştığında olur hdd ile ilgili bir problem ya da işletim sisteminin doğru yüklenmemesi olabilir sp2 ile yeniden yüklemeni tavsiye ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri