Nais FB2 C1 Model Şifreli Programı Silme Yardım

NAİS FB2 C1 MODEL şifreli programı silme..komusunda yardımcı olursanız sevinirim..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
FPWIN GR ve ayrıca naisFP0-T32CP MODELPLC DEDE AYNI PROBLEMİ YAŞIYORUM.. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TŞK..

bu işlemlerden sonra NAİS FB2 PLC Upluad ve download yaparken ekranın alt tarafında bulunan satırında general memory does not exist .comments not uploaded mesajı kırmızı biçimde uyarı veriyor ama programı yüklemde ve geri okumada sorun yaşamıyorum..cpudaki led ışıklardada hata vermiyor sorun ne olabilir..tşk..

Merhaba

Verilen uyarı standart bir uyarı olabilir, bunu anlamam için aşağıdaki sorularımı cevaplayınız.

1-CPU FP2-C1 kaç Kword' lük bir plc(plcye online olduğunuzda ladder in sol üst köşesinde FP2 16K veya FP2 32K diye yazar)
2-FPWINGR editörünüzün versiyonu nedir.
3-PLC nin yanına takılı herhangi bir ek modül var mı?
4-PLC ye üzerindeki 5 pinli olan Toolport kısmından mı bağlanıyorsunuz?
5-Bilgisayarınızda kurulu olan işletim sisteminiz nedir?

önecelikle veridiğiniz dökümandan yararlanarak naisFP0-T32CP plc yi başarı ile silmiş durumdayım teşekkür etmek isterim.

1-CPU FP2-C1 16 Kword
2-FPWINGR versiyon.2.11
3-3 adet dijital input output var..
4-evet Toolport tan bağlanıyorum.. programlaa kablom usb degil kendi yaptıgım ve calışır durumda olan rs 232 kablo.
5-xp sp3 pro

Merhaba

Dün de bahsettiğim gibi uyarı standart bir uyarıdır.FP2-C1 16K lık cpularda plc ye yüklediğiniz programda bitlere ve wordlere verdiğiniz isimler programı upload ettiğinizde geri gelmez.Fp2-c1 32k olan cpular da bu mümkündür.

Bunun yanı sıra editörünüzün versiyonu eski muhtemelende açılışta Nais ismiyle açılıyordur.

Güncel CPU versiyonlarını görebilmek, offline simülasyon yapabilmek için V.2.91 i yüklemenizi tavsiye ederim.

www.savior.com.tr sitesinden destek bölümüne girerseniz orada bu güncel versiyonu bulabilirsiniz.

İyi günler

ilğiniz için çok tşk. yeni versiyonda artık hata vermiyor..sorun cözüldü...

duzcelee isimli üyemize özelden cevap verilmiştir.

Forumda ftp şifrelerini paylaşmamanızı önemle rica ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri