oto hoparlör konusunda yardım

canermetin

Üye
arkadaşlar honda civic marka aracıma bir takım hoparlör alıcam ancak amfi ve sub kullanmadan güzel ve kaliteli bir ses almak istiyorum sorun şu ki coaxial ve mid takımları konusunda kararsız kaldım sizce ne alınmalı midler anfi ve sub olmadan işe yaramaz dediler sanki ses biraz yavan kalıyor gerçekten ?

mid kullanacaksan jbl kullan ama bana kalırsan pioneer marka oval kullan.Kicker,pioneer,jbl,cadense marka ses sistemlerini kullandım ama en güzel sesi pioneer de buldum.cd çalar ovalleri ve subwoofer ı pioneer kullan amfi yi de Jameson 1400 ve for-x D1 (5000w) kullanb keyfine bak :D

Amfi olmadan mid takmak istiyorsan 13 cm midler amfi gerektirmez, 16 cm olanlar amfi ister teyp senin hoparlör yuvaların yada içindeki hoparlörler kaç cm ?

Amfisiz mid bağlarsan arkadaki ovallerin basını rahat duyamazsın. En sağlıklısı 1 takım pioneer oval, 1 takım kapı boyuna göre 13 yada 16 cm kompenant, 1 adet 30 cm rockfordfosgate, alpine, pb, kicker, jl audio gibi markalardan bi subwoofer ve 5 kanal bir bagaj amfisi...

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri