12 voltu 24 volta yükseltmek

Dünyanın en ünlü elektronik kompanent satış firması
FARNELL den alınan teknik değerlerdir.

NATIONAL SEMICONDUCTOR|LM2588T-ADJ|SWITCHING REG 5A ADJ, 2588, TO2207 | Farnell Turkiye

İmalatçı Ürün Numarası: LM2588T-ADJ (Adjustable Flyback Regulator)
(AYARLANABİLİR FLYBACK REGÜLATÖR ENTEGRESİ)

Max Output Current:5A

Power Supply IC Type:Step-down switching regulator
Voltage Regulator IC Case Style:TO-220

**Sn alfa romeo gözden kaçmış bir noktayı bulduk sayenizde teşekkürler hemen düzeltelim.

LM2588-ADJ olacak malzeme kodumuz...

Devrenin uygulanmış hali.

Benden size tavsiye Maksimum çalışma akımına güvenip te bu entegreyi yardımcı elemanlar olmadan bu kadar zorlayıp Sn. Korkmaz_design' da dediği gibi far gibi bir can alıcı bir devrede kullanmak sakıncalıdır. Ayrıca Bu kadar basit bir entegre yerine sade bir SMPS daha güvenli olur diye düşünüyorum.

konuyu hortlattığım için özür dilerim ama far olarak led ışık kullanmayı düşünüyorum .akü çıkısı 12V ledlere 16.5 volt ve 1,5A gerekiyor aynı şekilde diğer far içinde tabiki . acaba bu devre bana güvenli bir çözüm sunmuş olurmu devreyi cok zorlamamış olcam sonuçda . ha bu arada bu devreden 2 tane alıp her devrenin bir farı beslemesini dusunuyorum görüşlerinizi bekliyorum

12-24 Volt dc-dc smps devresi bul arkadaşım. yada 12-24smps'yi hazır al.

12 voltu 10ah 14.5 vota nasılyükseltirim sarjlı matkap calıştıracagım da ?

- - - Updated - - -

merhaba rf uzaktan kumandanın mesafesini nasıl artırabilirim bilgisi olan varmı?

12v/24v invertör için uğraşmak yerine 12v xenon far bulman daha sağlıklı olur kanaatindeyim.

Bence en basit çözüm, ikinci bir akü koyup seri baglayarak 24V u üretmek.

Ne tür led kullanacaksın?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri