aux çıkış

ngage

Üye
öncelikler herkese slmlar siteye yeni üye oldum güzel bir site gerçekten sizden bir konuda yardım istiyorum bmw e39 orjinal teybine aux çıkışı yapmak istiyorum elinizde bununla ilgili bir şema vs. veya daha önce yapanınız varsa ve beni bilgilendirirsenin şimdiden çok teşekkür ederim.:)

e39 kasa ise 5 serisi (520,525,528) teyp numarısı ne aux çıkşı yaplması için teypin pre katındaki entegrenin biilnmesi lazım aslında yapılmasına gerek yok 60$ civarı 5 serisi ve x5 ler için ipod bağlama çıkışı vardı harici kablo ile ama çıkış konnektörü bölemi bilemem görmek lazım birkaç çeşidi var bu tipde

birde şubat 2003 den sonra e39 kasanın torpidolarına 3,5mm stereo jack koydular ve auxa MODE tuşuyla geçiyordu bi kontrol edin torbida da orta konsol tarafında öle bir şey varmı
varsa boşuna para vermeyin

image_10401.jpg

çıkış konnektörü böle değil ve 3.5mm jack yok malesef

acıkcası aux yapılır ama teypin şemasını bulmak mesele ayrıca sanayide e39un konsolunu nasıl söküleceğini bilmeyen veya sökmeye ceraret edemeyen ustalar var kendiniz söküp yaparsanız başka

ayrıca bu bahsettiğim kablodan başka teybi içini açmadan takılan ayrı cihazlar var ipod için bi kontrol edin bu tip cihazlar direk ipoddan ayar yapamdan teyp üzeriden şarkı değiştirme ve diğer ayarlar yapılyor
[http://www.europeanautosource.com/
siteye bakın abd de kargo filan problem olurmu bilmiyorum isterseniz Türkiye'de bi araştırın önce Borusan oto filan getirtiyor olabilir

kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,910
Son üye
citythunder

Yeni konular

Geri