Otomasyon Projesi Hakkında Bilgi Edinme

casperen

Üye
Evet merhaba abilerim büyüklerim üniversite öğrencisiyim kumanda devreleri için hocamız proje ödevi verdi çok proje atmama rağmen kabul edilmedi sizden ricam bana kumanda devresi anlatmanız mümkünse çizim halinde sunmanız hocamızın isteği endüstriyel birşey olsun yani uygulamalı olsun istiyor. ve ekts de çizeceğim bilginize yardımlarınızı bekliyorum saygılar.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Malesef bunlar bizim için çok fazla ve ekts de çizeceğim için biliyosunuz çok zor bana basit ama endüstriyel bir kumanda devresi lazım örnek olarak döner kapı otomasyonu yapan arkadaşlarım var bunun gibi şeyler

Malesef bunlar bizim için çok fazla ve ekts de çizeceğim için biliyosunuz çok zor bana basit ama endüstriyel bir kumanda devresi lazım örnek olarak döner kapı otomasyonu yapan arkadaşlarım var bunun gibi şeyler
Sadece otomatik kumanda devreleri yazdım 417.000 sonuç- 34.000 video ve daha binlerce görsel mevcut üstüne edremit hocamızda paylaşım yapmış daha ne olabilir ki.

https://www.google.com.tr/search?q=...DLgOAN&ved=0CAgQ_AUoAA&biw=1280&bih=705&dpr=1

Son düzenleme:
Demek istediğini anlayabildim ama benim düşüncemi kavrayamamışsın sanırım. Bunlar klasik kumanda devreleri burda benim istediğim bana fabrika projelerindeki kumanda devreleri lazım. Gerek kalmadı zaten Ekmek üretim fabrikasındai bir proje çalışması yapmaya başladım. Yinede Teşekkürler

Ve emin olabilirsin ben araştırmadan sormam ilk amacım kendim yapmak olur tam 60 forum sayfası gezdim sabah 10 da derse giriceğimi bile bile sabah 6:30 lara kadar kumanda devreleri bölümünü talan ettim bulduklarımı hocam kabul etmediğinden son çarem yardım istedim ama çok şükür buldum artık..

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri