Çamaşır makinasi sistemi

networktr

Üye
Merhaba arkadaslar benim sormak istedogim camasir makinalarinda ki sistemi yani mesela 5sn saga donecek motor bekleyecek sonra 5sn saga donecek bekliyecek vs stop yapana kadar bu islem periyodik devam edecek.masil yapabiliriz yardımlarınızı bekliyorum
Tesekkurler. ..

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Birincisi ne tür motor kullanacaksın nerede kullanacaksın bunu belirt

Bu sistemi merdaneli makinads kullanscsgim

arkadaşlar beko 2620 c çamaşır makinam sıkma yapmıyor yardımcı olabilirmisiniz

Suyunu atamayan makine sıkmaya geçmez önce tahliye pompasına bakın görevini yerine getiriyormu?
Sorun burada değilse kontrol etmeniz gereken birimler; motor kartı,program cihazı,motor.

Merhaba arkadaslar benim sormak istedogim camasir makinalarinda ki sistemi yani mesela 5sn saga donecek motor bekleyecek sonra 5sn saga donecek bekliyecek vs stop yapana kadar bu islem periyodik devam edecek.masil yapabiliriz yardımlarınızı bekliyorum
Tesekkurler. ..

Flaşör zaman rölesi (enversör) tabir edilen zaman rölelerınden kullanabılırsınız, saga dönüş, sola dönüş sürelerini istediğiniz sörelerde ayarlayarak, iki kontaktör cektirin. Bunlarl monofaze çamasır makınasının baglantılarını yaparsanız, sorununuzu çözersiniz.

Tesekkurler. ..

Kon uyu bir başka böümde de açmıssınız, oraya çizimde koydum, kolay gelsin..

Tesekkurler ilginiz icin

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri