düşük yüksek devir motora kumanda etmek

i.sinaplı

Katılımcı Üye
selam aleyküm eski bir pano var ne oldugu belli değil kablolar hep erimiş,pano içinde 3 adet 3tf 42 kontaktör var zaman rolesı vs yok ben şimdi kumandayı kurmaya çalıştım olmadı motor düşükdevir ve yüksek devir çalışıcak birde pano üzerinde geri butonu var koruma elemanı yok termik dışında kumanda şeması arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
düşük devir hızlı devir butonları ayrımı olacak yoksa düşükten hızlıya otomatikmi geçecek.
sağ sol olacakmı . bilgi verirsen yardımcı olalım

zaman rölesi yoksa otomatik geçiş yoktur ve 3. kontaktör geri çalışması için olabilir düşük devirden yüksek devire geçmek için buton yoksa iş biraz karışır geçiş için swiç veya başka birşey olabilir panonun bağlı olduğu cihazı kontrol etmeni öneririm

zaman rölesi yoksa otomatik geçiş yoktur ve 3. kontaktör geri çalışması için olabilir düşük devirden yüksek devire geçmek için buton yoksa iş biraz karışır geçiş için swiç veya başka birşey olabilir panonun bağlı olduğu cihazı kontrol etmeni öneririm
evet doğru z.rolesı yok role olmadıgı ıcın otomatık geçiş yok, 3.kontaktör geri kontaktörü pano üzerinnde hızlı-yavas pakosu var birde geri butonu var onun dısında birsey yok.sağ sol oucak arkadaşlar...
yardımcı olursanız cok sevınırım..

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri