Teknik Çalışmanın Püf Noktası

tekin126

Profesyonel Üye
arkadaşlar mutfakta aspiratör hepımız kullanıyoruz açmayı unutuyoruz vs mutfak buhar içinde kaldığı oluyor çok zaman duşundum buna bır çozum buldum basıt bır devre ama çok kullanışlı tavsıye ederım mutfak ocağı uzerıne bir nem sensoru koydum aspırator kapalıysa sensor nem algılıyor sensor çıkışını aspırator motorunun anahtarına bağladım mutfaktakı aşiri nemı bu şekılde çözdüm devre ıstemeyın okadar zor bişey değıl yapmak ıstıyenlere kolay gelsın

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
devre istemeyin derken anlamadım

merhaba yanlış anlaşilma olmasın yaptığım düzenek okadar devre gerektirecek bışey değıl devre çizmektende nefret ederım onun için oyle yazdım yapılmayacak devrede değıl zaten :) resımdekı kızıda yerıme yanağından ısır maşallah allah bağışlasın evlat sanırım çok tatlı
devre istemeyin derken anlamadım

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri