1 km uzaktan kumanda

tuncer146

Üye
1 km uzaktaki su motorunu açıp kapatacak bir alıcı kumanda arıyorum. bu konuda bilgisi olan lütfen yarımcı olsun.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
radyo frekansı ıle komut veren elektronık bı devrenın motorun kumanda panosuna aç kapa işlemını yaptırmasına ıhtıyacınız var

teşekkür ederim arkadaşlar..ama ben hazır bir devre istiyorum benim sorunum şu: 1 km uzaktaki start stop lu su motorunu çalıştırıp kapamaktır.

tuncer kardeşim bence bu link tam senın aradıgın yer...
mehmet dıkıci paylasmıs

Hazır devre istemişşin
linkteki devre yanılmıyorsam ıstedıgıne bırebır
jxdzp.jpg

bu şekilde kullanabılırsın

arkadaşlar bende skorboard yaptım. bunun 100-200 m uzaklıktan bilgisayarla kontrol edilmesi gerekiyor.işin içinden çıkamadım. sizce ne kullanmalıyım?

arkadaşlar bende skorboard yaptım. bunun 100-200 m uzaklıktan bilgisayarla kontrol edilmesi gerekiyor.işin içinden çıkamadım. sizce ne kullanmalıyım?

Ne tür scoreboard? Led panel mi?

1 km uzaktaki su motorunu açıp kapatacak bir alıcı kumanda arıyorum. bu konuda bilgisi olan lütfen yarımcı olsun.

Birebir görüşde 3 km mesafeden aç kapa yapabilen kit halinde monefaze trefaze motorlar hiçin hazırlanmış siz sadece pirize takıp kumandaya basmanız yeteli olabilecek şekilde hazır kutu içersine dizayn edilmiş kumandalar mevcut...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,910
Son üye
citythunder

Yeni konular

Geri