Endüstriyel Röle

Arkadaşlar bu endustiriyel rolenin giriş çıkış uçlarına takıldım 6 giriş 6 çıkış var girişin 2 si a1 a2 diğer 4 giriş karşılığı 6 çıkışı var biraz açabilirmisiniz lütfen

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
endüstriyel role dediğin ne biraz açarmısın role bilgilerini internetten sorgula istersen

Internette aratıncada aynısı çıkıyor termik role zaman sökeri reaktif güç kontrol rolesi motor koruma vs roleler benim takildigim endüstriyel role

senin endüstriyel röle dediğin çift yönlü röle olmasın. 1inci girişin 1 açık 1 kapalı kontagı 2 inci girişin 1 açık 1 kapalı kontagı gibi anlayacagın bu röleler 1nc 1no kontaklıdır bu röleler makinalarda robot sistemlerinde ve birçok uygulama alanlarında kullanılır.başka sorun varmı

Takıldigim a1 a2 yi saymazsan 4 giriş 6 çıkış var her girişin açık ve kapalı olmak üzere 2 çıkışı olsa 8 çıkış olması gerekmezmi

Öncelikle a1 a2 diye adlandırmışsın ne güzel girişinde ve çıkışında yazan numaraları söylersen sana hangi numaranın ne işe yaradığını söylerim .

3 ortak uc role cekılı degıl ıken 3 kapalı kontaktan cıkıs verır role cektıgınde dıger 3 kontaga cıkıs verır senın deyımınle 3 gırıs 6 cıkıs olur bızım bıldıgımız ıse 3 kontaklı roledır orn finder 60.13

alt girişte her klemense iki numara vermişler 1DE 9-34 2DE 10-a2 3TE 11-31 4TE 1-11 5TE 2-A1 6DA 3-14 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ÜST ÇIKIŞ NUMARALARI İSE 1DE 32-8 2DE 24-7 3TE 21-6 4TE 22-5 5TE 12-4 .............. ŞİMDİ ALT GİRİŞTEKİ A1 VE A2 Yİ SAYMASAK 4 GİRİŞ 5 ÇIKIŞ OLUYOR GİRİŞLERİN AÇIK VE KAPALI KONTAK OLMAK ÜZERE 2 ÇIKIŞI OLSA 8 ÇIKIŞ OLMASI GEREKMEZMİ ?

rölelin fotorafını atabılırsen daha detaylı kosunurz elımden geldıgıncede yardım etmeye calısırıım.

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri