şifreli kapı otomatiği devresi

o.sarı

Üye
arkadaşlar elinde şifreli kapı otomatiği devresinin resmi olan varmı
varsa paylaşırsanız sevinirim.
(butonlarla yapılan daha öce yarışmalarda sorulmuştu)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
butonlarla yapılabılırlıgıde vardır ama bence sıemens logo ıle yap ıstedıgın uzunlukta sıfre olustur sıfre gecıslerıne 1 sn koy bu zamanda gırılemezse bastan baslasın olsun bıtsın kumnada ıle bıraz zor olur gıbı olurda kumanda sorun cıkartır yok ben ıllede kumanda devresı ıstıyorum dersen yardımcı olmaya calsırım

merhaba arkadaşım ''bu devreyi herhangi bir yerin uygulamasında kullanmayacağım'' sadece merak ettiğim için soruyorum kendimde çizdim ama tam anlamıyla çözemedim ''doğrusu ile karşılaştırmak istiyorum'' forumda bu sorunun cevabı yayınlanmıştı ama ben bulamadım

ve plc ve logo gibi sistemlerin dışında sadece otomatik kumanda malzemeleriyle yapmak istiyorum

g663d.png

şifre 1 3 7 9 şeklinde sırasıyla basılmadığı zaman kilit açılmaz yanlış tuşa bastığınız zaman şifreyi tekrar girmelisiniz

kolay gelsin

kumanda devresı ıle yaptıgınızda sıfreye degıstırmek ıcın epey bır ugrasmanız gerekecek

değiştirmek için switchlide yapılır ama karmaşık olur isterseniz çizebilirim

kolay gelsin.

kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri