fırın panosu

koruma81

Üye
arkadaşlar elime fimak firması tarafından yapılmış döner arabalı fırın panosu geldi projesi okunaklı olmadından eskisini söküp yenileyemiyorum yardımcı olurmusunuz

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
döner arabalı derken neyi kastetiyorsunuz araba fırın içine girince mi dönüyor:)ben iki üç defa otomatik araba fırnlarının panosuyla uğraştım. 7.5kw bir motor yıldız üçgen sürüyorsun cehennemlik fanları var boya işi bitince onlar çalışıyor öyle bir sistemmi acaba

Son düzenleme:
Sistemin çalışma prensibini biliyorsan yeniden projelendire bilirsin yada firmadan çizimini iste

çok komples bişey olmadığını tahmın ediyorum yerinde olsam panoyu komple soker sonra da siemens logo ile tekrar toparlardım çünkü artık otomatik kumanda devri bitiyor hem yerden de tasarru ederdin ...
birde pano nun içeriğini biraz daha acarsan bende dahil yardımcı olacak arkadaşlaar kesinlikle çıkacaktır...

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri