Ev, Apartman ve Otopark için Anahtar Taşımaya Son

tekin126

Profesyonel Üye
sistem telefon hattı aracılığıyla çağrı atarak kapı açan bir sistem cihazın numarasına çağrı atıyorsun cihazda numara kayıtlıysa kapıyı açıyor kayıtlı değılse sızı meşgule atıyor

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
teşekkur ederım sistem GSM modullu simkart takılıyor içinde 150 telefon numarası kayıt hucresı var sms ile kayıt yapılıyor örnek nekle-şifre cihazdakı simkart numarasına gonder cihaz numarayı kayıt edıyor apartman otopark gıbı yerlerın kapısını sadece çağrı atmakla açiyor kontor harcamıyor cihazdakı simkart kapanmaması için kontor alınıyor tek masrafı bu cihaz tamamen kendı ımalatım montajı kolay apartman lar için gırış kapısındakı kapı otomatığıne bağlanıyor elektrık kesılmelerınde aku var aku iki gun çalıştırabılıyor

peki diyelimki ben bir şekilde o numarayı ele geçirdim o zaman ne olacak

merhaba numarayı bilmen ele geçırmen yetmez cihazı kullanan kişi şifreyı değiştırebılıyor sistemden kaydınızı sılebılıyor şu anda arge çalışması var yonetıcı şifresı oluşturuyorum her numaradanda kayıt yapılmıyacak
peki diyelimki ben bir şekilde o numarayı ele geçirdim o zaman ne olacak

İyi fikir... Tebrikler...

Gelişime açık, pratik bir uygulama... Benim gibi, anahtarlarını heryerde unutan, ama telefonunu asla bırakmayanlar için muhteşem olur :)

ya telefonu evde unutursam ya da hattım çalındıysa ne olacak. benm planım plakayı belli mesafeden görünce açılacak. Plakaya bir şey yerlestirerek iletim sağlamamız lazım ki kapı açılsın.

Tebrikler gerçekten başarılı bir çalışma.

yukarda bahsettığım cihazı yaptım mükemmel sadece fabrıka site otopark gıbı yerler için sistem kayıtlı telefon tarafından arandığında arama suresınce açik tutuyor aramayı sonlandırınca kapatıyor bunu montaj yapan teknisyenın bılgı becerısıne bağlı ıstedığı kadar açık tutabılır sıstem kontör harcamıyor sisteme kayıtlı değilse kapıyı açmıyor 6 hanelı şifre var şifreyı bılen kışı şifre gırdıkten sonra kapı açiliyor kontör harcıyor bu durumda

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri