yıldız üçgen bağlantı panosuna zaman ayralı cihaz nasıl bağlanır.

hasan1980.

Üye
5kw bir su motorum var ve yıldıuz üçgen panom var start stoplu.ben zaman ayralı istiyorum istediğm zaman calışaçak istediğim zaman duracak.nasıl bağlarız.panoya.mesela 2 saat çalışacak .5saat duracak .ve 3 saat sonra tekrar calışaçcak.yardımcı olursanız cok sevinirim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sigorta tipi zaman saatini kumanda devresine bağlarsan olur

teşekürler murat kardeş start stoplu bir pano orya nasıl bağlıyabilirim bendeki zaman saati 240v 50 hz.13a.240v.15minutes.96 settings per day ..cihazın cıkıç işeretleri Nin.Lin.Nout.Lout.

saatin a1 a2 uçlarını sürekli enerjili olacak şekilde sigorta çıkışından aı a1 faz,, a2 nötr dür. 123 kontak uçları olması lazım saate tek kontaklıysa 1 2 bunuda start butonuna paralel bağla..ama start butonundaki kontaktör mühürlemesini iptal etmelisin

start stobu iptal ederk yapabildim sanıırm sorun benim zaman saati secimimdeydi .ama hallettim.kontaktör bobinlerini besliyen enerji ucunu cıkardım zaman saatinin enerji cıkışını bağladım halloldu.termik .tekrar teşeküür ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri