3TF41 kontaktor bağlantı yardım

gemici74

Üye
440V 4KW 6.5AMP elektrik motorunu hem basıcı hemde emme fanı olarak kullanıyorum pano bağlantısında yanlışlık yaptım düzeltemiyorum 2 adet sıemens 3TF41 1 adet sanxın ALM-T1314 termik 1 adet trafaze şalter 2 adet start butonu ve bunlara ait lamba 1 adet stop butonu 1 adet source lamba ve 3 adet 10amp sigorta mevcut bunların bağlantısı hakkında bi şemaya ihtiyacım var kullanılan voltaj 440v dur teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
benim yaptığım bağlantı şeması var bu şemada sarı olanlar sigorta açık mavi daire basıcı butonu koyu mavi daire emme butonu kırmızı daire stop butonu yeşil ve beyaz daireler lambalardır burdaki bağlantıda bi yanlışlık var termik atıyor lütfen yarıdım

Motor çalıştıktan sonra mı termik attırıyor?Eğer öyle ise motorun akımı ölç ve termiğin doğru ayarlandığına bak.Kolay gele

motor çalıştıktan 3 saniye sonra termik atıyor motorun çektiği akım 4.5amp termik 5amp e ayarlı

Motor kaç kw? Ve motor sağlammı?Eğer 3kw ve üzeri ise ,termik ayarın düşük.Kolay gele

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri