Otomatik Kapı ile İlgili Problem

cözemedigimiz bi durum var cok araştırma yaptık ama dijital mikro işlemciye progrram degerleri giriyoruz bi kacgün sonra veye 1 saat sonra program karışıyor girdiğimiz degerlerin dışında degerlere geliyor 100 kapı da aynışey var aynı degerlere geliyor 100 üde sizce neden olabilir..

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
"Dijital mikroişlemciye değer girmek " derken...

Kartı kendiniz mi tasarladınız ve programladınız ?

"Dijital mikroişlemciye değer girmek " derken...

Kartı kendiniz mi tasarladınız ve programladınız ?

kendi kartı oldugunu hiç zannedmiyorum
yapabılıyorsan beslemelerini kontrol ed 1 kartda yada bir yerde yapıyorsa 220VAC deki parazıtlerı kontrol ed kart tasarımı kaynaklı degıl ıse parazıt alıyor derim.

yurt dışından ithal ediyoruz kartı parazitlenmeden bende şüpelendim engelledik engellmeye celıştık ama bi cok şey denedik gelen voltajla ilgili regilatör kullandık ups taktık voltajı sabitledik yani giriş voltajını sistemi 110 v düşürüp calıştırdık ama yinede bi ilerleme kaydedemedik..üreticimiz dediginne göre kendileri böyle bir problemle karşılaşmıyorlar sadece bizde oluyor.

yurt dışından ithal ediyoruz kartı parazitlenmeden bende şüpelendim engelledik engellmeye celıştık ama bi cok şey denedik gelen voltajla ilgili regilatör kullandık ups taktık voltajı sabitledik yani giriş voltajını sistemi 110 v düşürüp calıştırdık ama yinede bi ilerleme kaydedemedik..üreticimiz dediginne göre kendileri böyle bir problemle karşılaşmıyorlar sadece bizde oluyor.

Bahsettiğiniz kapı hangi tipte? Eğer fotoselli tabir edilen kapılardan ise, ürettiğim modülerkontrol kartları var, farklı tipte motor ve farklı encoderlere göre istediğim gibi konfigüre edebiliyorum. Yıllardır her türlü ortam koşullarında kullanılıyor ve parazit gibi sorunlarım hiç olmadı.

Eğer dediğim gibi sorununuz fotoselli kapılar ise yardımcı olmak isterim.

Selamlar

Hangi ülkeden ithal ediyorsunuz? İthal ettiğiniz ülkede, 60 Hz kullanılıyor olabilir mi ?

taiwan dan ithal ediyoruz...
---
mustafa abi şöyle bişey var voltaj ve hz aralıkları AC176V~264V 50/60Hz bu şekilde taiwan bunu tabi 110 v ile kullanıyor ama bizdeki bu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kartın içinde EEPROM varsa güneş ışığına maruz kalıyorsa silinir. Bir fikir sadece.

Sayın ALVIN kardeş EEPROM (E2PROM)güneş ışığından silinmez elektriksel olarak silinir sen EPROM ile karıştırıyorsun galiba

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri