Elektrik projesi fiyatlandırması nasıl olur?

kubilay46

Üye
arkadaşlar ben hep kendi işlerimin çizimlerini yapıyorum ama mesela bir tavuk çiftliğinin kumanada ve güç panosu çizimi kaç paraya çizilir benden bir firma çizim istedi ama kaç paraya çizilir bana bir fikir verin 22 sayfa tutuyor kaç para isteyeyim herkese teşekürler cevabları için :D

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
sn kubilay elektrik proje çizimleri bile 150 tl çiziyorlar sayfa sayısı cok sizde 300 tldeyin hiç olmassa mürekkep parası cıkar kolay gelsin.

Bana göre çizdiğiniz projenin değeri 1000 TL'den aşagı olmamalı

bahsini ettiğin 22 sayfa proje bu bir karalama işi olsa bile bence 300 tl eder arkadaşım proje çiziyorsun bir daire projesi için alıyorlar 300 - 500 bencede senin projen 1000 nin üzerinde olmalı ama bu fiyat ikamet ettiğin yere görede değişe bilir en iyisi ikamet ettiğin yerde oralarda muhakkak proje çizenler vardır onlara bir danışın

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri