160 wolt ampül

slm arkadaşlar e 27 duy 160 wolt sokak ampülü taktım ama ısınınca sönüyo sönmeyenleri nasıl ayırt edicem yardımlarınız için çok teşekür ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
160 wolt değil 160 watt bu tip anpuller bu sorunu hep yapar halojen 125 w kullanacaksın

kapaklı bir armatüre takıyorsan ewt ısınma yapaınca söner ama açıkta sorun olmaz..
armatürün kapaklarını açıp dene....

cillop 2006 teşekür ederimde uyardığın için bende seni uyarıyım bari anpuler diil ampüler tekrar teşekür ederim kolay gelsin

ya iyide 125 w da palast falan istiyo buda pahalıya mal oluyo yok diyo müşteri bana direk 220 tak:D ne diyebilirsin ki

ya iyide 125 w da palast falan istiyo buda pahalıya mal oluyo yok diyo müşteri bana direk 220 tak:D ne diyebilirsin ki

palast ne abi :) bu arada sakın müşteriye direk 220 takma :D
parayı ne kadar çok verirsen o kadar güzel düdük çalarsın. yapacak bişey yok.

evt ampuller özür

125 lik sokak balastı abicim ya yok zaten müşteriye direk 220 takmam :D:D kaldıracagı kadar takarım yani :D

arkadaşlar size bi sorum daha olcak ya ben bu netteki yıldız üçgen çiziminden bişey anlamıyorum bana daha anlatımlı bişey bula bilirseniz çok sevinirim mühürleme falan herkese teşekürler şimdiden kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri