stokerli kazan kumanda kartı

fsalih

Üye
stokerli kazan kumanda kartlarında devir daim pompası bazı kazanlarda 37 derecede acıyor bazılarında 50 derecede ... 50 derecede acan kartları daha asagı derecelerde nasıl actırabilirim . kumanda devresi üzerinde ne gibi degisiklik yapılabilir

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bu kazanlardaki ısı kontrolu hangı cıhazlarla saglanıyor.Sistemin calısmasını bıraz acıklarsan yardımcı olabılırız.

tamamen elektronik devre ısı algılayıcı olarak kart ile kazanın sıcak yüzeyine temas eden kabloya baglanmıs sanıyorum ptc tarzı birsey var bu kabloların birini cıkarınca ekranda hata veriyor makina calışmıyor elektronik devrede ısı gostergesi dijital ,ısı ,fan ayarı, yakıt besleme,ve bekleme süre ayarları potans anahtarıyla yapılıyor kart üzerinde pic yada eprom tarzı birsey goremedim

stokerli kazan kumanda kartlarında devir daim pompası bazı kazanlarda 37 derecede acıyor bazılarında 50 derecede ... 50 derecede acan kartları daha asagı derecelerde nasıl actırabilirim . kumanda devresi üzerinde ne gibi degisiklik yapılabilir

hocam bu tür elektronik devreler piyasa<malı dedikleri merdiven altı değilse profosyonel bişi ise eğer hata yapmaz..sensorleri kontrol et ..ben bu tür sıcaklık ölçen elektronik cihazlarda lm35 ile ölçenide gördüm ds1825 di sanırım bu sensör ile tasarım yapmışlarıda gördüm..yada elektron ik kartta bir opsiyon vardır..sıcaklık sensörü şu bu gibi bir seçenek..

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri