kalorifer kumanda panosu açık şeması lazım

ŞAVKÇI09

Üye
Arkadaşlar geçen gün zaman saati değiştirmeye gittim apartmanın birine zaman saatini değiştirdim 380 gelmesine geliyordu fakat pano çalışmıyordu biraz anladığım kadarıyla baktım takip etmeye çalıştım devreleri filan ama yapamadım dedim adama kazanı yapan firmanın teknik elemanı gelsin - bina yeni ilk defa kullanlıyor pano ordan da yırtım biraz - konu orda kapandı.Benim sizden istediğim başlıktan da anlaşıldığı gibi aşağıdaki resimde görüldüğü üzre içinde bir tane k otomat,2 tane zaman rölesi erna marka,bir adet zaman saati ve 3 adet kontaktör bulunan ön yüzünde de 3 adet pako şalter bulunan bu standart kalorifer kumanda panolarının açık şemasını verebilecek veya bu tip panolar hakkında burada pdf,rar olarak paylaşım yapabilecek arkadaşlarımız var mı ?Bu gibi ufaktan kumanda işlerini yapmak istiyorum ama alaylı olduğumuzdan ve kumanda yapmadığımızdan yapamıyorum şimdiden teşekkürler..

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri