kontaktörler hakkında istatistik

Arkadaşlar
bir çok ürünün sahtelerinin piyasa da dolştığı bir zamanda kontaktörler konusunda hangi markayı tercih edeceğiz?
saygılarımla

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ekmeği, ekmekçiden alıp bır ekmek parası fazla vererek, orjınalleri, bılınen güvendiğimiz markaları alacagız. İşyerı sahibi veya müşteriyi düşünerek ucuza mal etme düşüncesi sonunda gelip bizi bulacak ve daha fazlaya mal olacağı gibi kendimizide zor duruma düşürecekdir..

Bu devirde birçok ürünün yan sanayisi çıktığı için, size önerim kontaktör üreten firmalarla irtibata geçin.

Möeller ve Legrand markaların sahtesini duymadım ve rastlamadım.En çok sahte ürün,maa-
lesef Simens'tir ( kontaktör , N otomat,kontak takımı ).

Arkadaşlar
bir çok ürünün sahtelerinin piyasa da dolştığı bir zamanda kontaktörler konusunda hangi markayı tercih edeceğiz?diğer üye arkadaşlarımızın da bu konuda açıklamalarını istiyorum çünkü kullanlıan ürünleri tanımamız açısından böyle istatistik yapmak çok önemli
saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar teşekkür ediyorum abb marka kontaktörler konusunda açıklama bekliyorum

ABB marka maalesef şalt ürünlerinde sınıfta kalıyor.Ben kontaktörde siemens ve telemekanik kullanıyorum.ABB kullandım memnun değilim.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri