faz koruma rölesi

teknocem

Üye
Faz koruma rölesi faz sırası farklı olduğu zaman çıkış vermemezlik yapar mı:?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
artık çok işlevli röleler üretiliyor.kullandığın faz koruma rölesinin özellik olarak barındırdığı birşeyse yapar.
kataloglarına bakarak ürün hakkında detaylı bilgi edinmeni öneririm.

pano üzerinde geldi ve markasıda şimdiye kadar duymadığım bir marka araştırıyorum.

sn teknocem doğrudur, faz sırası kontrol eden faz koruma röleleri de vardır. markayı ve modeli söylerseniz yardımcı olabiliriz.

merhaba arkadaşlar fkr ile ilgili benimde bir sorum olacak: yürüyen merdiven sistemini kontrol eden panoda abb markalı fkr var. fkr normal olarak çalışıyor ancak Şebeke gerilimi gidip geldiğinde fkr kompakt şalteri trip e düşürüyor neden olabilir.

Faz koruma rölesi faz sırası farklı olduğu zaman çıkış vermemezlik yapar mı:?

Kullandıgınız fkr faz sıralı ise N.A kontagını kapatmaz fkr nin çalışabilmesi için R S T fazları sıralı ve fkr nin gerilimi fazlar arası 380 v faz nötr arası 220 v olmalıdır.

fazlar arası gerilim og trafo çıkışından olduğu için 400 volt bu değer fazlar arasında 2 ile 3 volt değişiyor. faz sıraları ve bağlantı tamamen doğru ama yinede kompakt şalteri tribe düşürüyor

Şalterin içine,açma bobini yerine,düşük gerilim bobini konmuş olabilirmi ?

Şalterin içine,açma bobini yerine,düşük gerilim bobini konmuş olabilirmi ?

sanmıyorum ancak şöyle bir sorun var : örneğin rölenin normalde açık kontağını kullandığımda enerjiyi ilk verdiğimde rölenin normalde kapalı kontağının ucuna 1 saniyelik faz geliyor bu durum tam tersindede aynı oluyor. aklıma gelen tüm yöntemleri denedim ama yinede olmuyor..

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri