ana hat NH sigortalarından biri attığında

zapotek

Üye
Merhaba;

Bir motoru besleyen hattaki NH bıçaklı sigortalarından biri attığında diğer ikisini de değiştirmeli miyiz? Ben değiştirme taraftarı değilim ama sizler nasıl uyguluyorsunuz? Fikirlerini paylaşanlar olursa sevinirim.

İyi çalışmalar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bılınen kalıtelın markalar ıse, bence hepsını degıstırmeye gerek yok.Diğer soruda bahsettıgınız degerlerde motorlar ıcın, fıata bakmadan kalıtelı malzeme kullanmaya gayret edınız.

ben yalnızca atan sigortayı değiştiriyorum aradaki tek fark zaman+maliyet

hayır arakdaşım değiştirmene gerek yok

üçüde aynı amp olmasına dikkat et sadece atanı degiştir nh sigortaların taşıma kapasiteleri yüksektir örnek 63 amp nh sigorta sürekli 73 amp taşır kısa devrde ise çabucak elektrigi keser özelligi budur yükleri sever ve taşır ama kısa devreyi sevmez saygılar

diğer iki sigortaya bakın arızalı değil ise değiştirmenize gerek yoktur

sadece atan nh değiştirilir ve akım tekrar ölçülür

arkadaşim bencede değiştirmene gerek yok atanı değiştir kafi

yahu arkadaş böyle bir soruyu sorduğuna göre çok acemi olmalısın ama araştırma yapmaya başlamışsın atan sigortayı deyiş yeter başarılar meslektaşım

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri