AD-96 Analoğ Termostat'ın SET ayarı nasıl yapılır...

elromandan

Üye
Termostat'ın markası TENSE normalde arızalı olan termostat'ta böyle bir özellik olmadığından SET ayarı dedikleri buton benim aklımı karıştırdı...ben bu set olayına hiç müdahale etmesem sadece bağlantılarını yapsam bu termostat nasıl çalışır hangi aralıklarda devreye girip çıkar...beni bu konuda aydınlatırsanız minnetttar kalırım...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
set butonuna 2Sn bastığınızda set ayarını yapabilirsiniz,
hedef set değerini girmeniz gereklidir sistemin uygun çalışması için DT96 PDI kontrol bir cihazdır girdiğiniz set değerinde tutmaya çalışır ısıyı belirli durumlarda devreye girip çıkarak

dt96_b.jpg

arkadaşlar elimdeki cihaz bu ve ben sizden yazılı bir ayarlama tarifi istiyorum...ben bu cihazı 185...200 derece arası nasıl ayarlarım...cihazın bağlantılarını yapabiliyorum fakat ayarda takıldım kaldım...daha önce takan arkadaşlar lütfen bi anlatsın nasıl ayarlanır

pardon ben size DT96 nın kullanımı hakkında bilgi vermişiz,

POT üzerinden ayar sıcaklığını görebilirsiniz eğer ekrandada görmek isterseniz set butonuna basmanız yeterli, ayar bu kadar kolay sayın elromandan
ekranda ölçtüğü ısıyı görürsünüz set butonuna bastığınızda set edilen ısıyı görürsünüz digital olarak zaten pot üzerindede sayısal olarak yazıyor

ad96_b_20100114_093650.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri