2. S7 1200 PLC Programlama Kitabı Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mbayram

Yönetici
Yönetici
Yönetici
KontrolKalemi.com ve PLC Merkezi işbirliğiyle 10 forum üyesine Siemens S7 1200 PLC Programlama kitabı hediye ediyoruz.

- Çekilişe 10 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza Şubat 2011 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir.

- Konuya birden fazla mesaj yazan üyelerin hiçbir mesajı dikkate alınmayacaktır.

- Kitap kazanan üyelere kitapları ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

- Çekilişle kitap kazanan üyeler,17-20 Mart tarihinde win fuarında Plc Merkezinin standından kitaplarını tedarik edebilirler. ( HALL 2 C 180 )

- Daha önce düzenlenen çekilişlerde S7 1200 PLC Programlama kitabını kazanan üyeler kitap çekilişine katılamazlar.

- Bu konunun altına katılmak istediğiniz çekilişi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz. Mesajlarınızı aşağıdaki gibi belirtmeniz önemle rica olunur.

S7 1200 PLC Programlama kitabı çekilişine katılmak istiyorum

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne alarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 16 Mart tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü 17 Mart tarihinde yayınlanacaktır.

Etkinlik sponsoru ;
www.plcmerkezi.com​

Not : Önceki yarışmalarda kitapları eline ulaşmayan üyelerimizde, fuarda Plc Merkezinin standından kitaplarını tedarik edebilirler.

Son düzenleme:
S7 1200 PLC Programlama kitabı çekilişine katılmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri