Staj dosyası içindeki sorular hakkında

ugurcixx

Üye
Abilerim Ben MyO da okuyan Bir ogrencıyım Maglum staj defterrı hazırlanacak ve ben 3 yerde takıldım İlk Önce Ben Bunlardan Valsa Baktım nedir dıye Dans türü Diye Çıktı ve Ben Staj Dosyası Hazırlıyorum Maglum olarakta Valsın Ne oldugunun Açıklamasını Yapmalıyım Ama yokkk... Aşagıya yazacaklarıma Eger yardımcı Olursanız Çokkk sevinirim Hepınıze Tesekkur ederım....

Vals Nedir ???
Danelik Nedir ???
Kantar Altı Tüp Vidası nedir ???

Ha bu Arada Eger Elinizde Ufak Tefek Kumanda sekilleri varsa koyarmısınız ama açıklamalı olursa Çok sevınrıım Adam ıllahı acıklamalı olacak Dİyor bana YArdımcı olun Abilerim Lütfennn....

[size=10pt][size=10pt]DÜZENLEME:görkem 28.08.2008[/size][/size]

Vals : Vals değirmenlerin en önemli makinalarından biri olup öğütülebilecek her türlü malı karşılıklı iç içe dönen çelik döküm olan silindirlerin arasından geçerken ayarlanabilir baskı neticesinde istenilen kalibrasyonda inceltir yani öğütür. Silindir uzunlukları ve silindir devirleri yüksek kapasiteye erişmeyi sağlar.Özellikle un ve irmik fabrikalarında diyagram prosesinin gereğine göre çift ve tek katlı olarak kullanılır.

gülüm ben sadece bunu bulabildim ama bu konu ziraatle ilgili sanırım işine yararmı bilmeme yararsa kullanabilirsin

sowmen ' Alıntı:
Vals : Vals değirmenlerin en önemli makinalarından biri olup öğütülebilecek her türlü malı karşılıklı iç içe dönen çelik döküm olan silindirlerin arasından geçerken ayarlanabilir baskı neticesinde istenilen kalibrasyonda inceltir yani öğütür. Silindir uzunlukları ve silindir devirleri yüksek kapasiteye erişmeyi sağlar.Özellikle un ve irmik fabrikalarında diyagram prosesinin gereğine göre çift ve tek katlı olarak kullanılır.

gülüm ben sadece bunu bulabildim ama bu konu ziraatle ilgili sanırım işine yararmı bilmeme yararsa kullanabilirsin

Tamam Abi Tesekkur ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri