Elektrik Makineleri ve Kontrol Sistemleri

Serkan1071

Üye
Kırmızı:30 saniye/kırmızı-sarı:3 saniye/sarı:3 saniye/yeşil:60 saniye/yeşil-sarı:3 saniye

Stop butonuna basılmadığı sürece döngü halinde devam edecek ..start butonuna basıldıktan sonra yukarıda verilen süreler boyunca belirtilen lambaları yakıp söndürecek ve kırmızı ışık yandığı esnada ışık ihlali yapılırsa 10 saniye boyunca zil çalacak devreyi otomatik kumanda devre elemanlarını kullanarak tasarlayın
.

Ödev bildiğimiz trafik Lambası.Devreyi tasarlamam gerekiyo ekts programında veya başka bi şekilde.

kardeşim benim bunu kendin tasarımını yapsan meslek açısından çok güzel yarar olur adına bu ödev senin devre kurup kuramamanı ortaya koyuyor işin mantığı sende kolay gelsin

bu ödevler senin mesleki açıdan gelişmen için veriliyor. hazırcı olursan kendine özgü çözümler bulamazsın. bence size gösterilen devreleri ve ders modüllerini incelersen sana daha faydalı olur.

Bi bölümünü çizdim bi bölümü kaldı

Kocum neyin bi bölümünü çizdin zaten bir kumanda birde güç devresi var kumanda devresinin bir bölümünü çizme gibi bir şansın yok

çok zormuş biraz uğraştırır.. ne kadarını yaptın onu görelim sonra ben de yardımcı olurum.. ödevi veren hocayı tebrik etmek lazım..

bu kumanda devresinin mantığı ve alt yapısı gösteriliyor biraz kafa yor sadece biraz hazııra değil kendimiz olurmu kardeşim

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri