Barajda Staj Yaptım Ancak Ne Yazmam Gerektiğini Bilmiyorum...

stajımı naylon yaptım ve barajda yardımda bulunacak kimse yok eğer bilgisi olan varsa genel hatlarıyla neler yazabileceğimi söylerse çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

stajımı naylon yaptım ve barajda yardımda bulunacak kimse yok eğer bilgisi olan varsa genel hatlarıyla neler yazabileceğimi söylerse çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

şimdi sen aslında suç işlemişsin.o suçuna burdaki insanlarıda ortak etmeye çalışıyorsun.en azından o baraja git ve barajın kaç m3 su aldığını kaç kv elektrik üretildiğini sor.cebri boruların çapı ve uzunluğu şalt sahasının nereleri beslediği korumasının hangi düzeyde olduğunu enerji nakil hatlarının uzunluğunu kısa mesafeye yada uzun mesafeye kaç Kvolt gönderildiğini öğrenmeye çalış derim.türbinin gücünü kaç adet olduğunu parelel bağlanıyormu paralel bağlanma şartları nelerdir.hangi zaman diliminde kaç adet türbin devrede neden türbin sayısında azaltılma yapılıyormuş.puant nedir.günün hangi saatlerinde kaç puant çekiliyormuş....
sanırım bunları 1 günde öğrenir yazıya geçirir dosyanı hazırlarsın kolay gelsin :p

Stajın yapıldığı yerden çekilmiş fotoğraflar güzel olurdu.

teşekkür ediyorum.öncelikle suç işlemedim demiyorum ama ameliyat masasından kalkıp staja gitmek çok zor biliyor musunuz?gene de yol gösterdiğiniz için sağolun.barajın kaç m3 su aldığını ürettiği elektriği biliyorum.teknik bilgim kısıtlı.

teşekkür ediyorum.öncelikle suç işlemedim demiyorum ama ameliyat masasından kalkıp staja gitmek çok zor biliyor musunuz?gene de yol gösterdiğiniz için sağolun.barajın kaç m3 su aldığını ürettiği elektriği biliyorum.teknik bilgim kısıtlı.

geçmiş olsun o zaman.ancak orda o işletmenin teknisyenleri ustaları şefleri yada müdürleri vardır.bu insanlardan yardım alabilirsin.

Stajı tekrar yap ve öğrenmen gerekenleri öğren, amacın bu olmalı, sınıfı geçmek olmamalı.

.............. şu mazaretten dolayı stajımı yapamadım diye giriş yapsaydın keşke.Sana en güzel bilgiyi barajdaki amirlerin verecektir..Sana iyi öğretmen olacaklardır.Bir de bol bol fotoğraf...

mazeretlerden hiç hoşlanmam ama gene de sonradan açıkladım.okula da gerekli bilgiyi verdim sağolun gidip yardım alacağım zaten.

evet amacım öğrenmekti ancak bana staj yapacağım yerdeki adam bile 3000 erkeğin arasında ne işin var kızım dedi.Ve artık 5. senem yapacak zamanım yok.Ayrıca gayet geçerli bir nedenim var zaten.Yardımınız için sağolun.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri